29.03.2023
Новини

Бути чи не бути локдауну в Україні: що кажуть міністри

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що «локдаун в Україні точно буде», але точних дат його запровадження поки немає. В уряді поки не такі категоричні й стверджують, що ще чекають офіційних висновків Міністерства охорони здоров’я, пише “Громадське”.

«Локдаун в Україні точно буде. Зараз одне питання, коли: в грудні або з 2 січня. Йде дискусія з фахівцями з цього питання», — заявив Данілов в етері телеканалу «Україна 24».

Він пізніше повторив, що локдаун «100 відсотків» буде, але «це залежить від нашого населення і від того, як ми будемо ставитися один до одного і дотримуватися рекомендацій».

«Локдаун, який ми ввели в минулий раз (навесні 2020 року — ред), дав свої результати. Ми змогли підготуватися до процесів, які нас чекали по COVID-19. Усе буде залежати від того, яку ми будемо мати інформацію для аналізу найближчими днями», — додав секретар РНБО.

Утім міністр кабінету міністрів Олег Немчінов в етері того ж телеканалу заявив, що рішення про введення локдауну «ще не затверджене».

«Ми чекаємо офіційних висновків МОЗ за підсумками трьох тижнів карантину вихідного дня, і вже на підставі цього ухвалюватимуться подальші рішення», — пояснив міністр.

Немчінов спрогнозував, що вже завтра, тобто 2 грудня, уряд ознайомиться з висновками МОЗ щодо карантину вихідного дня й, «відповідно до них, ухвалюватиме рішення».

 

Схожі пости

Стало відомо, кого затримували силовики зі зброєю біля “шостого магазину” (фото)

Тероборонівця Віталія Мариновського, який воював за Україну 5 місяців, звільнили з роботи без жодних пояснень

Redaktsia

Біля дитмайданчика: у парку Шевченка з’явився новий МАФ. Відео

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів