23.09.2023
Новини

У Тернополі водії збили людей на двох пішохідних переходах

24 листопада о 10.40 бригада швидкої виїжджала на вул. С. Бандери в Тернополі, де надавала допомогу 19-річному пацієнтові. Про це повідомив генеральний директор центру екстреної медичної допомоги Тернопільщини Михайло Джус. 

На пішохідному переході його збило авто «Хонда». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, саднами скроневої ділянки голови потерпілого, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

Ще одна схожа пригода трапилася 24 листопада о 19.29 в Тернополі. Бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського, де надавала допомогу 48-річній пацієнтці, яку на пішохідному переході збило авто. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритою травмою поперекового відділу хребта потерпілу, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

24 листопада о 9.28 бригада швидкої виїжджала на вул.15 Квітня, на місце ДТП, де надавала допомогу 54-річній пацієнтці. За словами потерпілої, вона їхала велосипедом  по вул.15 Квітня, як раптом біля магазину «Мандарин» на неї наїхав легковий автомобіль. З місця пригоди водій автівки втік. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм м’яких тканин обличчя, закритою травмою носа, закритою травмою лівого плеча потерпілу, після наданої допомоги, доставлено у травмпункт.

Схожі пости

COVID на Тернопільщині йде на спад: за добу підтвердили 16 нових випадків

На Тернопільщині викрили групу, яка підробляла закордонні посвідчення (фото)

Нацгвардійцю Марківу в Росії оголосили заочний арешт

Перейти до панелі інструментів