02.03.2024
Новини

На Тернопільщині ліквідовують обласне управління податкової служби

В області розпочали ліквідовувати Головне управління ДПС у Тернопільській області. Про це повідомили на сторінці відомства.

“Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що 20 жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено відомості щодо державної реєстрації рішення про припинення Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Відповідно до Постанови КМУ від 30.09.2020 №893 «Про деякі питання територіальних органів ДПС», наказу ДПС України від 08.10.2020 №556 «Про ліквідацію територіальних органів ДПС» строк заявлення кредиторами своїх вимог до податкового відомства області становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

ГУ ДПС в області продовжує здійснювати свої повноваження та функції до утворення Державною податковою службою територіального органу відповідно до статті 211 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» та прийняття рішення про можливість забезпечення здійснення таким органом повноважень і функцій Головного управління ДПС у Тернопільській області, що ліквідовується”, — інформують у дописі.

Перейти до панелі інструментів