24.03.2023
Здоров’я Новини

У дитячому будинку-інтернаті під Тернополем – спалах коронавірусу

Спалах коронавірусу зафіксували епідеміологи в Петриківському обласному комунальному дитячому будинку-інтернаті. На даний час COVID-19 вже підтверджений у 14 працівників закладу. Про це виданню Терміново повідомила в.о директора обласного лабораторного центру Оксана Чайчук. 

– З метою попередження розповсюдження інфекції було проведено епідрозслідування, під час якого обстежено методом ПЛР 132 людини, в тому числі 60 працівників і і 72 підопічних, – каже вона. – Результати ПЛР тесту мають бути завтра, 21 жовтня. 

Наразі епідеміологи з’ясовують ймовірне джерело поширення інфекції, продовжує Чайчук. Встановлено, що перший випадок захворювання тут був 5 жовтня – захворіла сестра-господиня. Саме цього дня вона востаннє була на роботі. Після цього пішла на лікарняний. 

– 14 інфікованих знаходяться на амбулаторному лікуванні – у них легка форма захворювання, – зазначає  в.о директора обласного лабораторного центру. – Дитячий будинок-інтернат в умовах карантину працює в закритому режим, відвідування там не дозволені. Наразі всі підопічні скарг на здоров’я не мають.  

 

Схожі пости

На Теребовлянщині виявили 229 небезпечних знахідок часів Другої світової

На Тернопільщині знайшли тіло чоловіка, який зник ще у листопаді

Усе, що потрібно знати про зарядно-пускові пристрої для автомобіля

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів