10.12.2023
Новини

“Люди плачуть, шкодуючи про її відхід”: не стало шанованої викладачки школи-ліцею (фото)

Адміністрація та педагогічний колектив Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею глибоко сумує і висловлює щирі співчуття всій родині з приводу смерті Ганулі Оксани Михайлівни, вчительки біології школи-ліцею.

Сумну звістку повідомили на сторінці навчального закладу в мережі.

“Коли людина йде в небеса, Бог, щоб вона не сумувала, дарує їй віконце, в яке видно її рідних і друзів. На віконечку стоїть в горщику квітка і до гілочки прив’язаний дзвіночок. Коли хтось згадує людину – дзвонить дзвіночок, коли говорить про неї хороші слова – світить сонце, а коли за нею плачуть – йде дощ і квіточка зростає, радуючи небожителя.

У перші дні часто дзвенить дзвіночок, чутно добрі слова, люди плачуть, шкодуючи про її відхід у вічність. Але з часом дзвіночок все рідше дзвонить, сонце не заглядає у вікно, мало дощів і квіточка пропадає… Тому у кожного має бути любляче серце, яке згадає, скаже ніжні слова, попросить зі сльозами Бога, щоб душа не петляла у темряві.

Нехай душа Оксани Михайлівни, яка пішла в захмарну далечінь буде спокійною. Нехай дзвенить дзвіночок. Нехай цвіте квітка.

Царство небесне Ганулі Оксані Михайлівній, яка залишила нас, і світла пам’ять! Поки ми її пам’ятаємо, вона серед нас!” – йдеться у повідомленні.

“Просто немає слів! Щирі співчуття рідним! Оксанка була хорошою Людиною та чудовим педагогом! Нехай спочиває з Богом!” – написала на сторінці померлої Ірина Коломієць.

“Просто нема слів! Спочивай з миром! Щирі співчуття рідним! Пам’ятатиму завжди Твою усмішку, спокійну вдачу , позитив і нашу дружбу!!! Молимося за Твою душу!” – ділиться емоціями Olena Madarash.

Видання “Терміново” співчуває рідним і близьким Оксани Ганулі. Царство Небесне покійній.

Перейти до панелі інструментів