27.10.2021
Новини Промо

На Тернопільщині взялися за капремонт аварійного мосту, який обвалився минулого року (фото)

191Розпочався капітальний ремонт мосту на автодорозі Р-24 у селі Лисівці Заліщицького району. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області.

Підрядна організація на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області розпочала підготовчі роботи та демонтаж мостових конструкцій багатостраждального мосту в селі Лисівці Заліщицького району, що забезпечував транспортне сполучення по автошляху Р-24 Татарів-Косів-Коломия-Кам’янець-Подільський

Виконавець робіт ТОВ “АВАКС-ПРОФ”.

Наголосимо, що люди та сільгосптехніка під час робіт продовжать пересуватися тимчасовим переїздом через ріку, котрий облаштований поруч із ремонтованим мостом.

Нагадаємо, ще у 2018 році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області провела обстеження шляхопроводу у с. Лисівці та обмежила рух аварійною ділянкою мосту задля забезпечення безпечного проїзду. З огляду на те, що дорога Р-24 у Тернопільській області роками використовувалася водіями вантажівок як основний коридор для перевезення будівельних матеріалів з кар’єрів з істотним порушенням норм перевезення вантажу, міст через річку Серет, зазнав суттєвих ушкоджень.

Схожі пости

“Готуй сани влітку”. У Тернополі вже проектують зимове містечко

Євгенія Цебрій

Результати виборів на Тернопільщині: лідерство Порошенка, друга – Тимошенко, Зеленському ще не довіряють

Назарій Наджога

“Мамо, я до тебе вернусь”. Тернопільські артилеристи передають Великодні вітання зі Сходу України

Перейти до панелі інструментів