31.10.2020
Новини Промо

На Тернопільщині взялися за капремонт аварійного мосту, який обвалився минулого року (фото)

191Розпочався капітальний ремонт мосту на автодорозі Р-24 у селі Лисівці Заліщицького району. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області.

Підрядна організація на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області розпочала підготовчі роботи та демонтаж мостових конструкцій багатостраждального мосту в селі Лисівці Заліщицького району, що забезпечував транспортне сполучення по автошляху Р-24 Татарів-Косів-Коломия-Кам’янець-Подільський

Виконавець робіт ТОВ “АВАКС-ПРОФ”.

Наголосимо, що люди та сільгосптехніка під час робіт продовжать пересуватися тимчасовим переїздом через ріку, котрий облаштований поруч із ремонтованим мостом.

Нагадаємо, ще у 2018 році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області провела обстеження шляхопроводу у с. Лисівці та обмежила рух аварійною ділянкою мосту задля забезпечення безпечного проїзду. З огляду на те, що дорога Р-24 у Тернопільській області роками використовувалася водіями вантажівок як основний коридор для перевезення будівельних матеріалів з кар’єрів з істотним порушенням норм перевезення вантажу, міст через річку Серет, зазнав суттєвих ушкоджень.

Схожі пости

“Він може бути сином впливових батьків”. Рідні студента, вбитого біля Allure, просять допомогти знайти третього свідка злочину

Ілюстрації до книжок, яких не існує: у Тернополі відкрили спільну виставку батька та сина

Через карантин у лікарнях бракує донорської крові. Ви можете допомогти