27.10.2021
Новини

У Тернополі швидка рятувала хлопчика, який запхав до носа деталь від іграшки

Три нещасні випадки з дітьми сталися у Тернополі 5 жовтня. Про це повідомив генеральний директор Центру екстреної медичної допомоги Михайло Джус.

Так, 5 жовтня о 22.25 медики швидкої виїжджали на прикрий випадок, що стався з 11-річною пацієнткою на вул. Чалдаєва у Тернополі. Дівчинка отримала травму ступні, коли розкладала диван, який впав їй на ногу. Із закритим переломом правої ступні дитину шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Того ж дня о 11.16 медики швидкої надали допомогу 4-річному хлопчику, який запхав глибоко у носа дрібну деталь з іграшки. З діагнозом стороннє тіло в носі дитину доставлено в обласну дитячу лікарню.

5 жовтня медики також виїжджалина виклик до 10-річного хлопчика. Зі слів матері, дитина стала неспокійною, відмовлялася їсти та пити після того, як ковтнула кусочок кавуна. Із діагнозом стороннє тіло стравоходу маленького пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

 

Схожі пости

Підсудна заявляє, що невинна, потерпіла говорить про довічне: розпочався судовий процес у справі вбивства студента з ДР Конго (відео)

Євгенія Цебрій

Тернопільщина ризикує найближчим часом потрапити до “червоної” зони – епідеміолог

Ірина Небесна

Стояв, курив: на Тернопільщині чоловік заплатить 17 тис. грн штрафу, бо вийшов з дому без документів

Марія Голді
Перейти до панелі інструментів