15.06.2021
Новини

Зупинилося серце ще одного учасника АТО з Тернопільщини

Обірвався земний шлях захисника України, учасника АТО Олега Бенци. Сумну звістку у спільноті “Волонтерський центр “Бережани” написала Galyna Protsiv.

“Смерть невблаганна… Вона наздоганяє наших захисників і на передовій і далеко від місць, де йдуть бойові дії. Сповіщаємо сумну звістку про ще одну втрату, про смерть Олега Бенци (26.01.1982-28.09.2020), військового медика, учасника АТО/ООС, випускника Бережанської гімназії (1999). Ти залишишся в нашій пам’яті добрим, чуйним і життєрадісним. Вічна пам’ять!” – йдеться у повідомленні.

Редакція “Терміново” співчуває рідним і близьким померлого. Царство небесне Олегові.

Про смерть Олега Бенци на власній сторінці у соцмережі повідомив і тернополянин Андрій Пристайко, який також вовав на Донбасі.

“Друзі, ще одна втрата, – я в це не можу повірити, не можу прийняти… Не стало мого хорошого друга, ветерана війни з росією, Лікаря – саме з великої літери Олега Бенци. Спочивай з Богом, дорогий друже. Вічная тобі пам’ять…”, – написав Андрій Пристайко.

Співчуття з приводу смерті учасника АТО висловив прес-офіцер 44 окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа: “Ще говорив перед поїздкою з Олегом. Жодних натяків на погані самопочуття чи хворобу. От доленька. Нехай з Богом спочиває”.

Схожі пости

Через загрозу коронавірусу пологові Тернополя також матимуть окремі спеціалізації

Ірина Небесна

Частина Тернополя два дні буде без гарячої води

На засіданні уряду вирішили продовжити карантин до листопада та закрити нічні клуби