18.08.2022
Історична спадщина Мандри Новини

26-27 вересня вхід до музеїв Тернопільщини буде безкоштовним

З нагоди Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня, музеї Тернопільщини відкривають свої двері для жителів та гостей нашого краю. У ці вихідні, 26 та 27 вересня, їх відвідування буде безкоштовним.

Згідно з інформацією Тернопільської ОДА, театралізовані екскурсії, колекції ляльок та вишиванок, експонати церковного та народного вжитку, сакрального мистецтва та зброї різних епох та періодів – це не повний перелік того, що пропонують до уваги відвідувачів.

“Тернопільщина щороку проводить святкові заходи з нагоди вище зазначеного свята, у яких завжди беруть участь і представники районів. Проте 2020 рік має свою особливість святкування – це карантинні заходи пов’язані із поширенням COVID-19. Тому результатом даної ситуації є заборона масових заходів. Незважаючи на це, в області планується проведення заходів для зацікавлення туристів”, – йдеться в повідомленні ОДА.

Нагадаємо, до Дня туризму в самому Тернополі проведуть квест для знавців старого міста.

Схожі пости

“Не вступимося, поки не будемо в Тернопільському районі”: в Залізцях виступають проти приєднання до Кременеччини (ВІДЕО)

Допоможіть знайти хлопця, який зник місяць тому

Redaktsia

У Тернополі 5-річна дівчинка потрапила під велосипед, дитина в лікарні

Перейти до панелі інструментів