17.09.2021
Гуманітарна сфера Місто Новини

Гімназії та школи з поглибленим вивченням іноземних мов: які навчальні заклади Тернополя очолили рейтинг за результатами ЗНО

До п’ятірки шкіл, які отримали найвищі бали за результатами цьогорічного ЗНО увійшли українська гімназія ім. Франка, школи №3, 29, класична гімназія та школа №5. Згідно з результатами ЗНО, Тернопільщина посіла третє місце у всеукраїнському рейтингу, про це у фейсбуці написала начальниця обласного управління освіти Ольга Хома.

“Тернопільська область посідає 3 МІСЦЕ на всеукраїнському рівні за результатами ЗНО. Пишаюсь нашими учнями та педагогами!!!”, – йдеться в її дописі.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи, повідомляє портал Освіта. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням. Рейтинг минулого року дивіться за посиланням.

Схожі пости

Суд знову заборонив міськраді “вчиняти будь-які дії” щодо 15 га землі на БАМі

На Тернопільщині патрульні зупинили авто, що перевищило швидкість у 4 рази

На засіданні уряду вирішили продовжити карантин до листопада та закрити нічні клуби

Перейти до панелі інструментів