27.01.2022
Новини

Аферисти ошукали тернополянина, який грав на біржі

Працівники Тернопільського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою вчиненого щодо жителя обласного центру. Чоловік допоміг невідомим привласнити його заощадження, повідомили у Національній поліції України.

Чоловік розповів, що до нього зателефонував незнайомець, який представився співробітником фондової біржі, куди тернополянин вклав кошти. Аферист запевнив, що в чоловіка є можливість вивести готівку в розмірі майже 10 000 гривень, але йому необхідно відкрити рахунок в банку, аби кошти надійшли на картку. Як тільки тернополянин це зробив до нього знову зателефонував аферист й попросив повідомити персональні дані, що він й зробив. Заявник зрозумів, що його ошукали, як тільки отримав сповіщення про зняття коштів в розмірі 9654 гривень.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Працівники поліції застерігають не довіряти невідомим, які під різними приводами намагаються дізнатися персональні дані щодо власників карткових рахунків.Коли ви підозрюєте щось не ладне, телефонуйте на гарячу лінію банківської установи та на лінію «102».

Схожі пости

На стало найстаршої монахині, яка керувала Кременецьким жіночим монастирем

Фото дерев’яної церкви з Тернопільщини перемогло у престижному конкурсі

Redaktsia

Відомого тернопільського підприємця призначили керувати управлінням Держпраці на час карантину

Перейти до панелі інструментів