25.01.2022
Здоров’я Місто Новини

Поки на директорів шкіл Тернополя складають протоколи, навчальні заклади інших “червоних” зон області пішли на дистанційне навчання

Усі навчальні заклади у районах «червоної» епідемічної зони, крім міста Тернополя, виконали рішення державної, регіональної та місцевих комісії ТЕБ та НС та перейшли на дистанційне навчання. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської облдержадміністрації. А це 243 заклади освіти, де з 7 вересня навчання відбувається онлайн.

Як зазначила начальниця управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, припинити навчання з понеділка мали заклади загальної середньої освіти та інші заклади освіти, до яких відносяться дошкільні навчальні заклади та позашкільні навчальні заклади.

– Якщо говорити про місто Тернопіль, яке перебуває у «червоній зоні», навчальний процес відбувається у закладах загальної середньої освіти, дошкільних закладах та позашкільних. В даному випадку керівники опираються на рішення міської комісії ТЕБ та НС, – пояснила Хома.

Крім того чиновниця зазначила: на дистанційне навчання також перейшли і ряд закладів “помаранчевої” зони нашої області. Мова йде про випадки, коли або у педагогів закладу, або в учнів підтвердили коронавірус.

В ОДА також нагадали: безпосередню відповідальність за дотримання норм навчання в тій чи іншій епідемічній зоні несе керівник навчального закладу.

Тим часом у Тернополі сьогодні вранці відбувся рейд школами. Поліцейські почали складати протоколи на директорів навчальних закладів, які не перейшли на дистанційну форму та надалі приймають учнів і проводять уроки.

Нагадаємо, з понеділка, 7 вересня, до “червоної” карантинної зони увійшли міста Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області.

До “помаранчевої”: місто Кременець, Борщівський, Заліщицький, Збаразький, Зборівський, Козівський, Кременецький, Лановецький, Підволочиський, Підгаєцький та Шумський райони Тернопільської області.

Епідемічні зони діятимуть 14 днів.

Схожі пости

Невідомі бридкі черв’яки окуповують під’їзди Тернополя через погодні аномалії 

Марія Голді

“Порозпихати нас по кутках більше не дозволимо”: намір потіснити слабочуючих дітей у спецшколі вилився у скандал та перекриття дороги

Ірина Небесна

Після сварки з дівчиною юнак на знак помсти викрав авто її батька

Перейти до панелі інструментів