30.05.2023
Відео Новини

“Чекав маму, а вона не прийшла”. У Тернополі вночі знайшли хлопчика, який спав на лавці просто неба (відео)

“Тут хлопчик на лавці лежить, сам. Років п’яти. А дорослих поруч немає…”, — такий виклик отримали тернопільські патрульні сьогодні, близько 1-ї години ночі.

Інспектори одразу ж вирушили на бульвар Т. Шевченка, де інформація, яку надав заявник — підтвердилася, повідомляє пресслужба управління патрульної поліції в Тернопільській області. На лавочці, закутавшись у верхній одяг, спав маленький хлопчик, нікого з дорослих поряд, на жаль, не було. Розбудивши дитину, патрульні дізналися, що чекаючи маму, він змерз і заснув, та вона не прийшла. Скільки часу малюк там пробув — невідомо.

Патрульні 2-ї роти Юрій Гладчук та Мирослав Галунька доставили хлопчика у відділ поліції, а також викликали бригаду швидкої медичної допомоги, лікарі якої оглянули дитину. На щастя, хлопчик був здоровий, тому його не шпиталізовували. Оскільки встановити найближчих родичів, яким можна було б повідомити про те, що трапилося не вдалося, поліцейські відвезли хлопчика у центр соціально-психологічної реабілітації дітей, а про подію проінформували співробітників ювенальної превенції.

Схожі пости

У Тернополі травмувався хлопчик, впавши з підпірної стінки

Десятикласниця з Тернопільщини отримала можливість навчатися в американській школі

Реальні справи на совість: як з обласного бюджету Тернопільщини фінансують агітацію за кандидата Петра Порошенка

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів