30.09.2022
Новини Оперативно

Що буде з жителем Тернопільщини, який за гроші “зливав” конфіденційні дані підприємств

Житель Бучацького району продавав бази даних з конфіденційною інформацією.

Прокуратурою Тернопільської областізавершено розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.361-2 КК України щодо жителя одного із сіл Бучацького району Тернопільської області, обвинуваченого у несанкціонованому збуті інформації з обмеженим доступом, яка зберігається на носіях інформації в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства.

За даними досудового розслідування, зловмисник розміщував у «Телеграмі» оголошення щодо продажу конфіденційної інформацію про фізичних осіб та надсилав їх користувачам месенджеру. За попередньо обумовлену плату мешканець Бучацького району пересилав замовнику із власного комп’ютера дані окремих підприємств, установ та організацій, які містили прізвища, імена осіб, адреси, дати та місце їх народження, паспортні дані, сімейний стан, номери телефонів.
Під час обшуку правоохоронці вилучили носій інформації персонального ноутбука марки ASUS із базами даних підприємств на ньому. Слідство за ч.1 ст.361-2 КК України завершено.

Схожі пости

Майже 150 бійців добровольчого батальйону Тернопільської обласної ради присягнули на вірність українському народу

Redaktsia

У Підволочиську п’яний клієнт побив оператора АЗС, бо на заправці не було пального

У Тернополі нагородили військовослужбовців, які приїхали з зони ООС (фото)

Наталя Павлусик
Перейти до панелі інструментів