22.10.2020
Новини

З вересня жителям Тернопільщини доведеться платити за газ на 45% більше

Ціна блакитного палива для населення становитиме 4,7 грн за куб.м проти 3,24 грн місяцем раніше, пише “Уніан”.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” встановила ціну на газ для населення у вересні на рівні 4,7 грн за куб.м, що на 45,2% вище, ніж місяцем раніше. Як сказано в повідомленні прес-служби компанії, ціна вказана з ПДВ, але без урахування вартості розподілу (доставки) газу в рамках тарифу «місячний».

“Ті, хто купують газ за тарифом “місячний”, тепер знатимуть вартість 1 куб.м блакитного палива до того, як почнуть його споживати. У вересні вона складе – 4,7 грн за куб.м з ПДВ (без вартості розподілу)», – сказано в повідомленні.

При цьому для споживачів тарифу “річний” компанія має намір підвищити ціну в другій половині вересня. Перші два тижні вересня літню ціну можна зафіксувати на рівні 4,73 грн за куб.м з ПДВ (без вартості розподілу). А з 16 по 30 вересня ціна тарифу буде 5,24 грн за куб. м. У “Нафтогазі” нагадали, що цей тариф передбачає, що клієнт протягом 12 місяців буде платити за газ рівними частинами. “При підключенні цього тарифу не потрібно робити ніяких передоплат і є можливість точно знати, скільки потрібно буде платити за газ на місяць», – пояснила прес-служба.

Згідно з інформацією на сайті, скористатися тарифом “річний «можуть тільки клієнти газопостачальної компанії» Нафтогаз України”, які уклали договір.

Схожі пости

Після розсідування “Терміново” в СБУ пояснили, чому досі працюють магазини начебто заблокованої мережі В2В Jewerly

Героям Небесної сотні присвоїли почесні звання (фото)

Півлітри нафти на Тернопільському ставі або історія про совість мертвої риби

Назарій Наджога