27.09.2023
Новини Оперативно

Попри небезпеку, випускний у Тернополі таки проведуть (відео)

Про проведення свята “Випускник 2020” йшлося сьогодні під час засідання міського штабу боротьби з коронавірусом.

Як зазначив міський голова Сергій Надал, випускникам, які здали ЗНО на 200 балів та тим, хто отримав золоті медалі хочуть зробити урочисте вручення на міському стадіоні із дотриманням усіх карантинних вимог.

Лікар-епідеміолог Володимир Паничев ситуацію на Тернопільщині щодо захворюваності на COVID назвав стабільно нестабільною та зазначив, що наша область  у “червоній зоні”. До слова, ОДА продовжила карантинні заходи. Водночас, Паничев вважає, що хода та інші заходи у рамках свята “Випускник 2020” є можливими, оскільки серед дітей є найнижчими. І наголошує, що управління охорони здоров’я та обласний лабораторний центр напрацювали рекомендації щодо дотримання умов карантину під час випускного.

– Напрацьовані усі етапи, починаючи від початку свята у школі, урочистої ходи, стадіону та інших заходів під час проведення свята, – каже Паничев. – Загалом тут 21 пункт із розділом критеріїв оцінки та заходів у закладах громадського харчування.

Щодо вимог проведення свята, то усі присутні мають бути в масках, відстань між школами під час ходи – не менше 5 метрів, а між учасниками – не менше 1,5 м, кожна школа має мати свій вихід із стадіону. Також батьківські комітети мають надати списки закладів, де відбуватиметься святкування випускного. 

В кінці засідання Сергій Надал доручив своєму заступнику Леоніду Бицюрі підготувати окреме розпорядження міського голови, в якому пропишуть усі пункти щодо проведення свята. 

Нагадаємо, сьогодні кількість нових хворих на коронавірус у Тернопоі збільшилась утричі.

ЗАСІДАННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ 24 ЛИПНЯ Разом з правоохоронцями та лікарями-епідеміологами прийматимемо рішення щодо формату проведення випускного у Тернополі

Опубліковано Сергієм Надалом Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

ЗАСІДАННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ 24 ЛИПНЯ Разом з правоохоронцями та лікарями-епідеміологами прийматимемо рішення щодо формату проведення випускного у Тернополі

Опубліковано Сергієм Надалом Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

 

Схожі пости

Тернопільська облрада обговорила можливості покращення життя громад у час війни

Redaktsia

У Лановецькій громаді почастішали акти вандалізму

Вода забрала життя двох рибалок у Козівському районі

Перейти до панелі інструментів