03.08.2020
Новини

900 грн за цікавість: у Тернополі пропонують платне обстеження на коронавірус

З 18 липня у лабораторії особливо небезпечних інфекцій та вірусологічній лабораторії ДУ “Тернопільський ОЛЦ МОЗ України” пропонують дізнатися про наявність вірусу SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Ціна – 900 грн.

Як повідомляють у лабораторному центрі, відбір матеріалу для дослідження проводиться медичними працівниками шляхом взяття мазків із зіву та носу за адресою вул. Федьковича,13, м. Тернопіль.

За 3-4 години перед здачею аналізів рекомендують не вживати їжу, не пити, не чистити зуби, не полоскати рот/горло, не жувати жувальну гумку, не курити. За 6 годин до дослідження не використовувати лікарські засоби для зрошення ротоглотки і препарати для розсмоктування. Безпосередньо перед взяттям матеріалу не використовувати пастилки для освіження дихання.

Вартість робіт з дослідження матеріалу від людини методом ПЛР з метою діагностики COVID-19 становить 846 грн., забір матеріалу – 66 грн.

Довідки за телефоном (0352) 52-14-25.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Дозвіл є, але підприємці ще готуються: чи варто тернополянам з 13 травня йти на продуктові ринки

Ірина Небесна

“Він може бути сином впливових батьків”. Рідні студента, вбитого біля Allure, просять допомогти знайти третього свідка злочину

У Ланівцях шахраї видурили 250 тис. гривень у керівника сільськогосподарського підприємства

Віктор Сторожук