02.10.2023
Новини

Карантин планують продовжити ще на місяць

Зараз в Україні введено карантин до 31 липня. Міністер охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що через епідемічну ситуацію в країні карантин продовжать.

Міністерство охорони здоров’я уже готує проект постанови, яким карантин продовжать ще мінімум на місяць. Крім того, у відомстві пропонують внести корективи в правила адаптивного карантину.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на РБК-Україна в інтерв’ю якому Степанов розповів про плани МОЗ щодо продовження карантину.

– У нас 31 липня закінчується карантин. Через ту епідемічну ситуацію, яка зараз є, ми не можемо відмовитися від обмежувальних заходів. Тому ми будемо продовжувати, – пояснив очільник МОЗ.

Як повідомлялося раніше, в червні Кабінет Міністрів України опублікував постанову про продовження адаптивного карантину до 31 липня з оновленими правилами його дотримання. За словами голови столичної Держпродспоживслужби Олега Рубана, за тих темпів поширення захворювання, які спостерігаються сьогодні, адаптивний карантин може зберігатися ще протягом 1,5 року.

Схожі пости

Виробників фальсифікованого алкоголю судили і відпустили

Безкоштовно та без квитків: як Укрзалізниця евакуйовує населення з центру бойових дій

Redaktsia

Активність виборців на Тернопільщині сягнула 40%, – дані ЦВК

Перейти до панелі інструментів