25.07.2021
Новини

Угорщина з 15 липня закриє кордон для українців

Угорщина внесла Україну у “червоний список” через рівень захворюваності на коронавірус та заборонила нашим громадянам в’їзд на свою територію.

Угорщина 12 липня оголосила про запровадження з середи, 15 липня, нових обмежень на своїх кордонах, що викликані спалахами коронавірусу в кількох країнах, повідомляє УНІАН з посиланням на Deutsche Welle. 

Як заявив керівник адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуляш, метою обмежень є недопущення носіїв вірусу в країну. Згідно з новими правилами, на кордонах будуть перевіряти стан здоров’я громадян Угорщини, які повертаються з країн, внесених до “жовтого” і “червоного” списку (де зберігається високий рівень захворюваності на COVID-19). І навіть якщо вони не є інфікованими, їм доведеться відбути 14 днів у карантині.

Самоізоляції можна уникнути, якщо громадянин може пред’явити два негативні тести на коронавірус, зроблені в останні п’ять днів. Такі правила стосуються й іноземців, які прибувають до Угорщини з країн “жовтого списку”.

Іноземцям з країн, внесених до “червоного списку”, в’їзд до Угорщини буде заборонений. Це стосується й українців, адже Україну, а також Албанію, Чорногорію та деякі інші країни угорська влада внесла саме до “червоного списку”.

До “жовтого списку” належать, серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Великобританія. А от Хорватія, яка є популярним серед угорців туристичним напрямком, перебуває в “зеленому списку”.

Від обмежень звільнено транзитних мандрівників, працівників транспортної галузі та ділових людей, які їдуть у відрядження, хоча їхній стан здоров’я також будуть перевіряти.

Як зазначається, в травні Угорщина скасувала більшість карантинних обмежень та відкрила кордони з державами ЄС.

Станом на 12 липня в країні зафіксовано 4234 випадки COVID-19, від хвороби померли 595 осіб.

 

Схожі пости

Чому в історії з нападом і смертельним пораненням щось пішло не так з кваліфікацією злочину?

Марія Голді

“Дитина могла загинути, якби не куртка”: поліція і підозрюваний розповіли свої версії стрілянини в дітей у Тернополі 

Євгенія Цебрій

Збив пішохода насмерть і втік з місця ДТП