25.07.2021
Новини

Тернополяни просять у мерії школу у новому мікрорайоні

Збудувати школу у новому мікрорайоні “Північний”, що біля “Аляски”, просить Оксана Кінжибало. Жінка зареєструвала відповідну петицію 29 червня у Єдиній системі місцевих петицій.

“У Тернополі триває активна розбудова району “Північний” (мікрорайон розташований в північно-східній частині Тернополя, в межах проспекту Злуки, вулиць Текстильної, Генерала Тарнавського, Володимира Великого). За кілька років тут звели понад десяток нових багатоквартирних будинків, які, як правило, заселяють молоді сім’ї. У більшості з них є малі діти, але у новому мікрорайоні немає жодного освітнього об’єкта. Найближча навчальні заклади знаходиться у мікрорайоні “Аляска”. Це школа №11, 28 та 29. Відстань до них у кілька кілометрів. Транспортного сполучення – нема. Для сімей з малими дітьми це стає проблемою, тому що учнів молодшої школи треба довозити власним транспортом”, – йдеться у петиції.

Як пише Оксана Кінжибало, генеральним планом міста у мікрорайоні Північний передбачено будівництво школи. Але поки жодних дій у цьому напрямку не зроблено. Тому у міської влади просять у найкоротші терміни розпочати будівництва школи на території мікрорайону Північний.

Станом на 7 липня петицію підтримало 62 людини. Щоб звернення розглянули, потрібно 300 голосів. До завершення збору підписів – ще 21 дні.

Схожі пости

Випадковість чи умисел: в центрі Тернополя в дощ дорога вкрилась салатовою піною (фото)

Ірина Небесна

Мер Тернополя, озброївшись чужою крилатою фразою, оголосив опитування щодо дати випускного

Як не заразитися жителям Тернопільщини у підтоплених районах – поради експерта