24.10.2020
Відео Новини

Жінку, яку тернополяни запідозрили у намірі викрасти дитину, скерували на огляд до психіатрів (фото, відео)

Правоохоронці встановили особу та з’ясували місце перебування жінки, яку зафіксували камери відеоспостереження у той момент, коли вона підійшла до маленької дитини.

У сомережі Facebook 1 липня Микола Голубев опублікував відео на якому видно, як невідома жінка у масці, теплих чоботах та куртці спочатку стояла неподалік зупинки на вул. Шептицького, а потім раптово підбігла до чудої дитини та нахилилася до неї протягуючи руки. Її злякала мама. Користувачі соцмережі зробили припущення, що дитя хотіли вкрасти.

Як повідомляє Досьє102, відео невідомої, яке з’явилося в мережі, передали на опрацювання і психологам правоохоронного відомства, аби фахівці проаналізували поведінку жінки та склали її портрет.

– Найімовірніше будь-якої шкоди спричинити дитині розшукувана не мала наміру. Мотивів викрадати також, – розповідає начальник сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Тернопільській області Михайло Козюк.

У ході відпрацювання території, завдяки програмі “Безпечне місто”, під час спілкування з місцевими мешканцями та, переглядаючи відео з камер спостереження, правоохоронці Тернопільського відділу поліції вийшли на слід ймовірної підозрюваної. Це – тернополянка, 1976 року народження.

З нею зустрілися працівники поліції. За словами начальника ТВП Сергія Осадці, жінка пояснила, що наміру викрадати дитину не мала. Вона побачила малечу і нахилилася до неї, аби малюк не впав. З тернополянкою правоохоронці провели профілактичну бесіду.

Працівники поліції звернулися до лікарів, аби вони поспілкувалися та оцінили психологічний стан жінки.

 

Схожі пости

«Сказали, що їм таких дітей не треба». Мама, яка судилася з міськрадою, тепер не може влаштувати сина до школи

Євгенія Цебрій

Тернопільські моржі змагалися у холодній воді (фоторепортаж)

Юлія Вітюк

У дворі монастиря у Збаражі знайшли скарб