26.10.2020
Новини Оперативно

Фермера з Хмельниччини, який хотів себе підпалити, рятував… прокурор області Петро Бойко

Сьогодні ввечері увагу тернополян привернув до себе чоловік, який начебто хотів звести рахунки з життям. Він виліз на верх рекламної конструкції посеред Збаразького кільця з каністрою пального і нібито хотів себе підпалити.

Що ж заставило досить старшу людину до такого вчинку? Як повідомили Терміново наші джерела у правоохоронних органах, чоловік перебуває у Тернополі вже 2-3 дні. Тернополяни могли його бачити на сходах обласної прокуратури, де він періодично сидить з плакатом. Завдяки таким діям фермер з Хмельниччини хоче привернути увагу громадськості до своєї проблеми – майнового конфлікту, який призвів до втрати коштів на посіви.

З даного приводу відкрито кримінальне провадження, яке скерували на розслідування на Тернопільщину. Чоловік же домагається, щоб справу повернули розслідувати на його рідну Хмельниччину.

У Тернополі фермера в прокуратурі приймали процесуальні керівники. Що ж штовхнуло його до акту відчаю – наразі невідомо. Та рятував його не поліцейський психолог, не представник поліції діалогу, а… новопризначений прокурор Тернопільщини Петро Бойко. Саме він піднявся до чоловіка, зняв з його шиї щось схоже на мотузку та вмовив злізти.

Деталі провадження, яке змусило фермера до відчайдушного вчинку, читайте на Терміново завтра.

Схожі пости

Перше вересня на носі. Чи будуть школярі Тернопільщини з підручниками?

Євгенія Цебрій

За загибель електромонтера покарали трьох чиновників Теребовлянського РЕМу

Тернопільські депутати поділилися враженнями від першого парламентського дня