25.04.2024
Новини

Муніципали продемонстрували, як вміють “боротися” з самозахопленням землі

У Тернополі на вул. Симоненка, 6 демонтували самовільно встановлений паркувальний бар’єр.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради, демонтажні роботи провела постійно діюча робоча група з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, спільно з управлінням муніципальної інспекції.

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.06.2020 року № 412 «Про усунення порушень у сфері благоустрою».

Для повернення демонтованого паркувального бар’єру власнику необхідно звернутися в ПП «Східний масив» (просп. Степана Бандери, 94). При собі мати документи, які засвідчують право власності на демонтовані об’єкти.

Водночас у Тернополі міська рада втілює схеми із роздачі задарма цілих земельних масивів під забудову, однак до цього правоохоронцям справи чомусь не має. Муніципали ж теж іноді чомусь вперто не бачать появи МАФів чи місць стихійної торгівлі. Але принаймні з паркувальним бар’єром розібралися. Для структури, яка фінансується коштом жителів міста, це теж вже небиякий здобуток.

Фото: прес-служба Тернопільської міської ради

Перейти до панелі інструментів