21.04.2021
Новини

Син Віктора Павліка припинив боротьбу з раком і заявив про погіршення свого стану

21-річний син українського співака Віктора Павліка Павло припинив хіміотерапію, оскільки вона не дає результатів і його онкологічне захворювання – саркома – прогресує. Про це хлопець повідомив 20 червня на особистій сторінці у Facebook. 

Павло розповів, що у серпні 2018 він потрапив до лікарні через проблеми із ногами, хлопець майже перестав ходити. МРТ показало новотвір, який перетискав спинний мозок. Йому зробили успішну операцію та повернули можливість ходити. Пухлину, яку вирізали, відправили на гістологію. Результати вразили родину Павла: новоутворення виявилося злоякісною пухлиною саркомою – рак кісток.

– З тих пір, вже півтора року я борюся з одним з найнебезпечніших і смертельних захворювань в світі. За цей час я пройшов 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії. Кожен раз, перевіряючи кожні кілька місяців свій організм за допомогою МРТ і КТ, я вірив що ця зараза помре від постійного лікування хімікатами, які ушкоджують крім хворих клітин ще й здорові, і залишить мій організм в спокої. Однак цього так і не відбулося, – розповідає Павло Павлік.

Місяць тому ліва рука хлопця почала боліти в лікті, він не міг тримати речі в руці. Три тижні тому він знову почав користуватися милицями, з якими ходив деякий час після операції. Два тижні тому хлопець вже не міг пересуватися не тримаючись за стіну або меблі.

– А тиждень тому, в черговий раз перевіривши організм за допомогою КТ і МРТ, він почав втрачати і без того слабку надію в моїй голові. Сьогодні я вже не можу пересуватися без коляски, а цей текст друкую однією рукою, оскільки друга рука продовжує втрачати свою функціональність. Я закінчив своє лікування хіміопрепаратами, але не тому що воно більше не потрібно, а тому що воно більш безглуздо. Нам не вдалося зупинити розвиток моєї хвороби, вона продовжує активно вражати мій організм, руйнуючи його зсередини. А значить мені залишилося тільки протриматися в живих скільки зможу, – написав Павлік молодший.

Він поділився своїми шкільними фотографіями і зізнався, що думав про однокласників і одногрупників. Павло побажав їм ніколи не стикатися з труднощами, які зараз переживає він.

– Будьте щасливі, цінуєте особливі моменти в житті, адже вони так швидко проходять, і пам’ятайте: багатство не в грошах і майні, воно в людях, що оточують вас, в емоціях, які вони викликають, і в спогадах, які вони залишають, — підсумував Павло.

Після повідомлення свого сина Віктор Павлік  на своїй сторінці у Facebook звернувся до однокласників Павла з київської школи №25 і попросив їх знайтися. Адже син згадував про них у своєму пості.

А на своїй сторінці у Instagram опублікував фото сина у військовій формі та написав: “Павло. Тато поруч. Тато любить.”

Привет всем, кто читает этот текст. Я решил написать его, поскольку мне очень хочется выговорится. И хотя я очень редко…

Опубліковано Pavel Pavlik Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

Фото: Віктор Павлік

 

Схожі пости

На Тернопільщині від коронавірусу помер 45-річний чоловік

Нетверезий водій в’їхав в огорожу на вулиці Руській (фото)

Нардеп з Тернопільщини вкотре змінив політичний окрас