03.07.2020
Новини

Неповнолітні повернули кошти, які викрали з туристичної скрині в центрі Чорткова

Хулігани, які в лютому розбили та пограбували туристичну скриню в історичному центрі Чорткова, добровільно повернули кошти.

Як повідомляє прес-служба Чортківської міської ради, крадіями виявились четверо хуліганів із Заліщицького району, троє із яких – неповнолітні.

В ході розслідування зловмисники виявили бажання мирно вирішити конфлікт. Вони погодилися добровільно повернути награбоване. Слідство встановило, що сума викраденого – 3058 грн.

У вівторок, 16 червня, відбувся акт приймання-передачі викрадених коштів. За участі юристки Чортківської міської ради, членів комісії для отримання викрадених коштів, слідчих, батьків та опікунів зловмисників, офіційних представників винуватців, хулігани вкинули у вже відремонтовану скриньку встановлену суму.

До слова, ремонт туристичної скрині також зробили за рахунок грабіжників. Роботи із відновлення зламаного елементу благоустрою вартував 6 200 грн. Попереду на хуліганів ще чекає судовий процес.

Фото: Чортківська міська рада

Ваш коментар

Схожі пости

На Тернопільщині виявили два цехи, де виготовляли фальсифікат

Тиждень на роботі, два – на обсервації. Як будуть працювати медики під час спалаху коронавірусу у Монастириському районі

Євгенія Цебрій

Спортзали та фітнесцентри знову зачиняють, дитсадки та ресторани працюють: які обмеження вводять у Тернополі з 11 червня

Ірина Небесна