26.09.2020
Новини

Богайчук vs Надал: хто вводить в оману тернополян?

Терміново уже повідомляло сьогодні про масове інфікування працівників Центру екстреної медичної допомоги у Тернополі. Міський голова Сергій Надал у своєму відеозверненні застеріг, що через закриття підстанції час доїзду бригади екстреної медичної допомоги може бути довшим.

Натомість начальник управління охорони здоров`я обласної державної адміністрації Володимир Богайчук у своєму повідомленні в Facebook спробував прикрасити ситуацію. Він запевнив, що масове інфікування не вплине на роботу “швидкої”, і що “на всі виклики медики і надалі будуть реагувати вчасно”.

“В 11 працівників Центру екстреної медичної допомоги виявили Covid-19. З них – 5 диспетчерів. Але спочатку захворів водій. Тому зараз 80 працівників центру знаходяться на самоізоляції. Ми прогнозували, що така ситуація може бути, і були до неї готові. Адже працівники швидкої найчастіше контактують з пацієнтами, тому тут ймовірність зараження дуже висока. Ми скоординували повністю роботу окремих бригад, диспетчерів, водіїв, фельдшерів, тому жителі області зможуть отримати медичну допомогу”, –  йдеться у повідомленні.

Наразі незрозуміло, хто ж вводить в оману: міський голова, який попереджає про можливі затримки із приїздом “швидких” на виклик, чи Богайчук, який переконує, що на всі виклики медики центру будуть реагувати вчасно.

Фото: zik

Схожі пости

“Карітас” збирає Великодні кошики для потребуючих

Помер геніальний композитор, дар якого першою виявила уродженка Тернопільщини Соломія Крушельницька

П’яний тернополянин зателефонував у поліцію та погрожував знищенням майна