03.12.2021
Новини

Вилетіти з України за кордон можна буде не раніше 15 червня

В Україні планують поетапне відновлення авіарейсів. Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у програмі “Свобода слова Савіка Шустера”, авіасполучення між Україною та іншими країнами буде відновлено не раніше 15 червня.

– Кордони не всіх країн ще відкриті. Ми відстежуємо динаміку відкриття кордонів країн-партнерів, країн-сусідів. З авіаперевізниками є попередня домовленість, що раніше 15 червня летіти поки що нема куди, тому раніше 15 червня ми регулярних рейсів відновлювати не будемо. Після 15 червня ті країни, які будуть приймати, очевидно, будуть поетапно відновлювати регулярні рейси, – сказав Шмигаль.

Як повідомляє “УНІАН”,  згідно із повідомлення “Украероруху”, про свою готовність до якнайшвидшого відновлення авіасполучення з Україною заявляє турецька сторона, але переговори тривають.

Також після узгодження відповідних протоколів безпеки на міждержавному рівні регулярні рейси найближчим часом буде відновлено з Грузією. Крім того, найближчим часом міжнародне авіасполучення планує запустити низка країн. Австрія, Румунія, Азербайджан, Словаччина, Греція, Грузія мають обмеження на перельоти до кінця травня. На початку червня відновити міжнародні авіаперевезення планує Туреччина. В Естонії обмеження діятимуть до 7 червня. Болгарія, Індонезія, Ісландія, Кіпр, Коста-Ріка, Люксембург, Македонія, Португалія, Єгипет, Ізраїль відкриють свої повітряні ворота не раніше 15 червня.

Крім того, на початку липня стане можливим виконання рейсів за маршрутом Київ-Софія. До кінця червня будуть закриті кордони Куби, Таїланду та Молдови, а з липня можна буде полетіти до Домініканської Республіки та Вірменії.

А Деякі країни під час пандемії коронавірусу не запроваджували заборони на міжнародне авіасполучення. Це, зокрема, Білорусь, Велика Британія, Іран, Ірландія, Корея, Мексика, Німеччина, Нідерланди та Чехія (але аеропорт у Празі не працює).

Фото: УНН

Схожі пости

Автомобіль Porsche від сильного удару вилетів на тротуар, на дамбі зараз – затори (фото, відео)

Юлія Вітюк

На найдовшій дорозі Тернопільщини завершують ремонт

Куди поїхати відпочити недалеко від Тернополя: список красивих місць з фото

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів