25.02.2021
Новини

Дитсадки у Тернополі запрацюють з 1 червня, дітям потрібні довідки 

Рішення про відновлення роботи дитячих садків з 1 червня у Тернополі прийняли під час засідання оперативного штабу 21 травня. До цього часу усі працівники садків мають пройти експрес-тести, а батькам дітей слід потурбуватися про спеціальні довідки для своїх чад. 

Садочки працюватимуть впродовж усього літа. 

– До 1 червня ми хочемо провести тестування усіх працівників дошкільних освітніх закладів, належним чином підготувати приміщення, придбати дистанційні термометри, дезінфектори та інших необхідних речей, – каже міський голова Сергій Надал. 

Зараз у Тернополі щодня проводять експрес-тести для працівників садочків, яких є близько 2000. Як повідомив міський голова, впродовж 21 травня протестували 200 працівників. У трьох з них експрес-тести показали позитивний результат, тому їхні аналізи передані до лабораторного центру для проведення ПЛР-тестів. Батькам для того, щоб віддати своїх дітей у садок, слід підготуватися зазделегідь.

– Діти повинні мати довідки форми 096О про відсутність медичних протипоказань до відвідування садка та з відміткою про відсутність контактів із хворими на інфекційні хвороби, на COVID-19, про відсутність контакту із особами у яких є підозри на СOVID та з тими, хто на самоізоляції, – зазначив міський голова. – Цю довідку видають педіатри, дільничні та сімейні лікарі.

Лікарям доручено створити графіки прийому дітей, щоб під кабінетами не було великих скупчень людей.

Схожі пости

291 новий випадок коронавірусу за добу на Тернопіллі, четверо людей померло

Закінчили розслідування групового нещасного випадку на фермерському підприємстві

На об’їзній біля “Камелоту” аварія, загинув один із водіїв