09.07.2020
Новини

Пляжі таки відкриють, але відвідати їх зможуть не всі 

Попри карантин українці влітку таки зможуть відвідувати пляжі. Але будуть певні обмеження. 

–В цьому сезонні ми зможемо купатися, – зазначив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу. – Ми провели певні консультації із Інститутом епідеміології інфекційних хвороб Національної академії медичних наук і вони підтвердили, що морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби. Тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу.

Ляшко додав, що в прісній воді збудник має можливість виживати. Водночас у МОЗ зважили, що за наявними даними науковців, в річках з проточною водою інфікуватись досить складно. Інфікування може бути лише при близькому контакті. Тож МОЗ вирішило надати дозвіл і на роботу річкового пляжного сезону. 

Проте є ряд рекомендації для відвідування пляжів. Не зможуть відвідувати пляжі люди із групи ризику: старші 60-ти років та люди з хронічними захворюваннями. Необхідно буде дотримуватися безпечної дистанції не менше 2-х метрів, дотримуватися правил особистої гігієни. Усі, хто обслуговуватиме пляжі, повинні носити маску на обличчі.

18.05.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою Міністра охорони здоров'я Максима Степанова та заступника Міністра охорони здоров'я – Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Неділя, 17 травня 2020 р.

Фото: ternograd.te.ua

Ваш коментар

Схожі пости

На Тернопільщині підтверджено 14 нових випадків захворювання на COVID

Мама сімох дітей просить допомогти вилікувати онкохворого сина

Наталка Колтун

Багато сортів пива, вишивка та вироби ручної роботи – у парку Шевченка стартував фестиваль “Хмільний кухоль”

Наталя Павлусик