25.09.2021
Місто Новини

Через ремонт на Руській змінили маршрути спецрейсів громадського транспорту

Спецрейси громадського транспорту курсуватимуть зі змінами 1, 2, 3 травня. Це пов’язано з перекриттям вулиці Руської, на ділянці від бульвару Т. Шевченка до вул. Б. Хмельницького, для проведення ремонтних робіт 1, 2 та 3 травня, повідомляє прес-служба “Тернопільелектротранс”.

Тролейбусний маршрут №2 скасовується.

Тролейбуси маршруту №5 не їздитимуть у центр міста і на житловий масив «Дружба», вони розвертатимуться на кільці поблизу «Тернопільобленерго». Маршрут проходитиме наступними вулицями: Злуки, Тарнавського, Київська, 15 Квітня, Протасевича, Лесі Українки, Слівенська, Бандери (у напрямку до Збаразького кільця), 15 Квітня, Київська, Тарнавського, Злуки. На маршруті працюватиме два тролейбуси з інтервалом 24 хвилини.

Тролейбус маршруту №8 працюватиме за графіком вихідного дня без змін.

Тролейбуси маршруту №9 працюватимуть за графіком вихідного дня. У напрямку автовокзалу маршрут проходитиме вулицями Крушельницької, Замкова, Руська (біля церкви Різдва Христового ПЦУ).

Тролейбуси маршруту №11 працюватимуть за графіком вихідного дня, у напрямку житлового масиву «Східний» маршрут проходитиме вулицями Князя Острозького, Пирогова, Гоголя. У напрямку житлового масиву «Дружба» маршрут проходитиме вулицями Крушельницької, Замкова.

На автобусному маршруті №1а працюватиме три одиниці транспорту з інтервалом 20 хвилин. Маршрут у напрямку житлового масиву «Східний» проходитиме вулицями Князя Острозького, Пирогова, Гоголя. У напрямку житлового масиву «Дружба» маршрут проходитиме вулицями Вояків дивізії «Галичина», Крушельницької, Замкова.

На автобусному маршруті №35 працюватиме три одиниці транспорту з інтервалом 25 хвилин. Маршрут у напрямку житлового масиву «Дружба» проходитиме вулицями Крушельницької, Замкова.

Схожі пости

Тернополяни з дітьми вийшли на марш за тварин: що вимагали

Redaktsia

Тернополян просять підтримати петицію за облаштування зручностей для пересування осіб на інвалідних візках

Ще чотири райдержадміністрації Тернопільщини отримали нових очільників

Перейти до панелі інструментів