09.07.2020
Новини Оперативно

На три дні перекриють рух на ділянці вул. Руська

На три дні перекриють рух транспорту на ділянці вул. Руська від перехрестя вулиць Руська – бульвар Т. Шевченка до перехрестя вулиць Руська – Гоголя – Б. Хмельницького для проведення ремонтних робіт.

Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету 29 квітня. Йдеться зокрема про перекриття руху з 1 по 3 травня.

– Це наша вузька ділянка вул. Руської, історична забудова, сама вузька проїжджа частина і тротуари. Тому досить складно там виконати роботи, щоб робити якось частково перекриття по смугах, – каже заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський. – Враховуючи, що в нас буде три вихідні дні, ми пропонуємо повністю перекрити дану ділянку.

За словами пана Стемковського, розглядався і варіант нічних робіт. Але зважаючи на те, що там є 19 колодязів з люками, що у будинках переважно живуть старші люди, а працюватиме фреза і буде великий шум, а вночі був би він ще резонанснішим, зупинились на варіанті повного перекриття руху. Для громадського та автомобільного транспорту організують об’їзні шляхи. Зокрема, транспорт може бути спрямовано на вул. Острозького.

Ваш коментар

Схожі пости

«Ви не зобов’язані їм відповідати». Експерт пояснив, як поводитися з працівниками ЖЕКів, які агітують за кандидатів у нардепи

Євгенія Цебрій

“Мазут”, який розлили на Тролейбусній, утилізують. Будівельній фірмі це коштувало 47 тис. грн плюс штраф

Євгенія Цебрій

Коронавірусом краще перехворіти влітку, коли перебіг хвороби буде легшим – епідеміолог

Ірина Небесна