06.05.2021
Новини

На Микулинецькій у Тернополі горів очерет

Тернопіль: по вул. Микулинецькій горить очерет двома осередками. Про це повідомляють в управлінні ДСНС в Тернопільській області.

Вогонь на одній ділянці площею 2 га ліквідований, проводиться гасіння другого осередку, площа якого складає близько 1 га. До гасіння залучено 3 одиниці техніки та 10 рятувальників.

19 квітня о 13:27 на номер екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в Тернополі на вул. Микулинецькій. Вздовж річки Серет палав очерет, йдеться у наступному повідомленні рятувальників.

Пожежа швидко набирала обертів. Посушлива погода та різкі пориви вітру, в різних напрямках, сприяли швидкому розповсюдженню вогню. Полум’я миттєво поширилося двома осередками, на загальній площі близько 5,5 га. Також спалахнуло сміття, розкидане окремими осередками, на площі 200 м.кв.
Враховуючи складність та площу пожежі, загалом до гасіння було залучено 5 одиниць техніки та 20 рятувальників. До боротьби з вогнем долучилися й 15 місцевих жителів.

О 15:56 спільними зусиллями вдалось зупинити поширення полум’я та локалізувати пожежу. Триває її ліквідація.

Неподалік від осередків горіння розташовані приватні житлові будинки. Рятувальники вчасно зупинили полум’я, яке підійшло надзвичайно близько, на небезпечну відстань близько 40 метрів, і врятували 4 помешкання та будівлю каналізаційної споруди КС-4.

Нагадаємо, лише кілька днів тому рятувальники загасили пожежу на території Чистилівського орнітологічного заказника загальнодержавного значення, поблизу села Плотича Тернопільського району. Вигоріло 8 га території. Найчастіше причинами таких пожеж є людська недбалість. Незважаючи на численні застереження та заборони, люди продовжують спалювати сухостій і сміття, наражаючи на небезпеку себе і завдаючи шкоду природі. Такі пожежі зазвичай набувають значних масштабів, вигорають великі території, часто вогонь перекидається на будівлі та об’єкти інфраструктури. У полум’ї гине все живе.

Схожі пости

Величезний затор на об’їзній – люди перекрили дорогу

Наталя Павлусик

Долар по 29,5 і менші на 11% доходи. Що змінили депутати у держбюджеті-2020

Уряд представив поетапний план виходу з карантину