28.10.2020
Новини

Показники за воду тепер можна здати через Сіті-бот “Назар”

Відтепер у сервісі “Сіті-бот “Назар” стала доступна функція «Показники лічильників», завдяки якій можна швидко передати показання приладів обліку холодної води, а у відповідь (після звірки) отримати лист-підтвердження з балансом по особовому рахунку. Поступово цей функціонал буде покращуватись, щоб бути ще зручнішим для використання.

Проведене опитування серед тернополян-користувачів сервісу показало, що цей функціонал є дуже затребуваним, тому у планах розробників та міської ради надати мешканцям можливість передавати через сіті-бота «Назар» не тільки показники холодної води, а також гарячої води, електропостачання та газу.

Докладніше як скористатися новим функціоналом у відеоінструкції за посиланням –

Нагадаємо, сервіс сіті-бот «Назар» працює у Тернополі з грудня 2019 року. Основною функцією сервісу є сповіщення мешканців міста щодо планових та аварійних відключень міських комунікацій (вода, світло, газ, опалення тощо) за вказаною адресою. Оскільки сіті-бот поєднаний з системою у якій працює контакт-центр та всі комунальні служби Тернополя, мешканці отримують найоперативнішу та найактуальнішу інформацію щодо вимкнень міських комунікацій у своїй оселі, причинам вимкнення та строкам поновлення. Також через сіті-бота можна подати заявку щодо відсутності води чи світла в оселі, або якої-небудь аварійної ситуації на вулиці (відкритий люк, обірваний кабель, тощо).

Для використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому має бути встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil та обрати потрібний месенджер. На вказаному сайті Ви також знайдете відповіді на часті запитання і відеоінструкції з користування.

 

Схожі пости

На Тернопільщину приїде заступник міністра охорони здоров’я, хоче поспілкуватись із медиками, котрі борються з коронавірусом

Ірина Небесна

На Миколая у аваріях постраждали водійка, дитина та загинув пішохід

Справу про смерть чоловіка, якому медики не надали допомоги, закривають

Світлана Гривас