02.10.2023
Новини Оперативно

На Тернопільщині побільшало безробітних

На Тернопільщині з початку 2020 року побільшало безробітних. Так, протягом січня-березня 2020 року послугами служби зайнятості області скористались 23 тис. 746 осіб, з них статус безробітного отримали 14 тис. 163 особи, що на 2,3% більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи обласного центру зайнятості. За його інформацією,
під час карантину з 18.03 по 13.04.2020 в Тернопільській обласній службі зайнятості зареєстрували 1741 особу (з них 250 – електронною поштою на скриньки місцевих підрозділів служби зайнятості області). Найбільше – у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості (641 особа), Зборівській райфілії ОЦЗ (153 особи), Кременецькій (142); найменше – у Монастириській райфілії ОЦЗ (8).

Упродовж І декади квітня 2020 року за 1 день в обласній службі зайнятості реєструвалися від 103 до 170 осіб (у квітні 2019 року – в середньому 60 осіб), з них подавали документи електронною поштою від 14 осіб (01.04.2020) до 44 (13.04.2020).

Директор Тернопільського обласного центру зайнятості роз’яснює, що в умовах карантину, з метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19), служба зайнятості Тернопільщини перейшла на роботу у дистанційному режимі: фахівці служби надають інформаційні послуги, у тому числі й про можливості працевлаштування, у телефонному режимі і засобами інтернет-ресурсів, відмінено групові та масові заходи.

У кожному районі області, в обласному центрі зайнятості та у Тернопільському МРЦЗ працюють «гарячі» телефонні лінії , на сайті і на Фейсбук-сторінці Тернопільської обласної служби зайнятості є покрокові інструкції, як зареєструватися у центрі зайнятості, надіславши відповідні заяви через е-mail (у полі тексту зазначивши прізвище, ім’я, по батькові та контактний телефон), а також використовуючи скриньку для кореспонденції, що є у приміщенні кожного місцевого підрозділу служби зайнятості (детальніше – тут ).

Важливо, що у період карантину для зручності клієнтів процедуру реєстрації спрощено: не потрібно подавати копій документів – лише дві заяви (бланки тут та тут); реєстрація відбувається у день подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного; допомога по безробіттю призначається з першого дня реєстрації.
Також діють: Освітній портал служби зайнятості, Платформа профорієнтації.

На сайті Тернопільської ОСЗ є контакти фахівців, які можуть надати психологічну допомогу.

Схожі пости

Лижник з Кременця Дмитро Мазурчук єдиний представив Україну на Кубку світу у Фінляндії

“Такса” стала: ще одного поліцейського затримали з хабарем

У Тернополі деякі водомати просто під’єднані до централізованого водопостачання

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів