21.09.2020
Новини

У Тернополі волонтери збирають гроші на дозатори для деззасобів для дитячої онкогематології

В умовах пандемії коронавірусу онкохворі діти потребують особливого захисту. У відділенні дитячої онколгематології Тернопільської міської дитячої лікарні бракує дозаторів для дезинфінкуючих засобів, як того вимагають стандарти. Потрібно зібрати 48 тисяч гривень на 29 дозаторів (диспенсерів. Повідомлення про збір коштів опублікували в групі Благодійного фонду “Живи – допомога онкохворим дітям”.
– Друзі, ви знаєте нас як опікунів онкохворих діток Тернополя, – розповідає представниця ініціативної волонтерської групи Ірина Малік. – Та ситуація у світі вимагає від нас розширити межі нашої роботи – за допомогою звернулась завідувачка інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні Дивоняк Ольга Миколаївна з проханням придбати для відділення безконтактні диспенсери (дозатори) для деззасобів. Не всі диспенсери підходять саме для спиртовмісних речовин, тому ми не можемо придбати дешеві пластикові дозатори, які зазвичай ми звикли бачити у ресторанах чи готелях. Орієнтовна ціна одного диспенсера – 1650 грн. У відділенні 18 палат + 2 приймальних + маніпуляційна. За стандартами, у кожному з цих приміщень має бути диспенсер для мила та диспенсер для дезрозчину.
Аналогічні безконтактні диспенсери попросила придбати й гематологія для онкохворих діток, імунітет яких фактично дорівнює нулю, життєво необхідний захист від коронавірусу. Потреба онкогематології – 8 шт. Потрібно зібрати 29 диспенсерів, а це 48.000 грн.
– Ми знайшли потрібні диспенсери в наявності (а це велика рідкість, як виявилось), і нам забронювали їх на кілька днів і вже чекають на оплату, – каже Ірина Малік. – Просимо всіх долучитись до збору коштів – це потрібно для безпеки і лікарів, і маленьких пацієнтів, й їх батьків, що супроводжують діток у лікарні Будемо щиро вдячні за кожну гривню!
Картка Приватбанк
5169 3305 2046 3859
Отримувач: МБФ Живи
Призначення платежу: Благодійна допомога
Тел. для зв’язку 0672503136 Ліля

Схожі пости

Поліція розшукала тернополянку, чий одяг знайшли на березі річки

Депутат Тернопільської облради отримав замовлення на постачання рекордної кількості медичних масок

Тернопіль “пожовтіє”, а ось декому доведеться відчути “червоні” утиски: з понеділка вводиться нове карантинне зонування