17.10.2021
Новини Оперативно

Рішення про послаблення карантину МОЗ прийматиме ближче до 24 квітня

Питання послаблення карантинних обмежень розглядатимуть ближче до 24 квітня, заявляє міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Про це він сказав під час онлайн-брифінгу 14 квітня, повідомляє УНІАН.

– Щодо виходу з карантину ми кожного дня аналізуємо ситуацію, епідеміологічний стан в країні, дивимося, яким чином ситуація розвивається, аналізуємо ситуацію в світі, аналізуємо, як інші країни, наприклад, Китай та Австрія, почали послаблювати карантинні заходи, – зауважив міністр.

За словами Максима Степанова, за можливого покращення епідеміологічного стану та “коли ми будемо бачити, що ми можемо покроково зменшувати карантинні заходи, ми відразу почнемо це робити”.

– Але зараз у нас в країні карантин до 24 квітня. Ближче до цієї дати ми проаналізуємо і будемо приймати рішення. Звісно, це буде відбуватись після святкування Великодня, тому що для нас дуже важливо, щоб Великдень в цьому році ми відсвяткували вдома”, – наголосив він.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення запровадити в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня. Пізніше уряд продовжив загальнонаціональний карантин до 24 квітня, а також на місяць запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні. Також Кабмін посилив карантинні заходи. Згідно з відповідною постановою, з 6 квітня до 24 квітня заборонено: перебування в громадських місцях без респіратора або захисної маски; переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності і супроводу осіб, які не досягли 14 років; перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих. Також заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності; спортивних і дитячих майданчиків; проведення всіх масових заходів; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця обсервації. 8 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд не планує найближчим часом відмовлятися від чинних карантинних заходів і найімовірніше продовжить їх дію до травня, а в разі позитивної динаміки боротьби з коронавірусом почне “перезапускати” економіку.

Схожі пости

Різке похолодання, мокрий сніг: які ще примхи погоди і коли чекають Тернопілля

“Він жив школою, а справу його життя знищили”: перестало битися серце знаного в Тернополі директора-освітянина

Після тривалої хвороби відійшов у вічність священник з Тернопільщини

Перейти до панелі інструментів