16.06.2021
Новини

Від коронавірусу помер 40-річний монах Почаївської лаври

13 квітня від коронавірусу помер монах з Почаївської лаври, який був госпіталізований з підозрою на COVID-19.  Про це повідомляє видання “Українська правда“.

Джерело: джерела у Київській адміністрації у коментарі “Українській правді”

Пряма мова співрозмовника: “Зафіксовано третю смерть серед монахів. Помер монах, який був госпіталізований з Почаївської лаври. Мав підтверджений діагноз на COVID-19 і супутні захворювання”.

Деталі: За даними джерел УП, померлому було 40 років, він мав цукровий діабет, перебував у лікарні понад тиждень.

За словами співрозмовника, померлий – киянин, він приїхав з Тернопільщини у столицю, тут йому стало зле. Монаха забрала “швидка”, і в нього довго була висока температура. ПЛР-тест підтвердив у нього коронавірус.

Що було раніше: 12 квітня помер насельник Києво-Печерської Лаври 73-річний архімандрит Нектарій (в миру – Коваленко Олександр Андрійович) та 47-річний ієродиякон НаумВ обох підтвердили коронавірус.

Джерела УП серед депутатів-меценатів УПЦ МП також повідомили, що у намісника лаври Павла діагностували коронавірус. Джерела УП у столичній владі повідомили, що стан митрополита Павла не важкий. Йому зробили ПЦР-тест, який підтвердив у служителя коронавірус.

Схожі пости

Як пенсіонерам отримати одноразову доплату в 1 тис. грн під час карантину

У центрі Тернополя встановлять бронзові макети втрачених після війни синагоги та ринкової площі

Ірина Небесна

Уродженець Тернопільщини став заступником керівника Офісу президента