10.07.2020
Новини

Сіті-бот “Назар” тепер надає інформацію про вашого депутата по міському округу

Днями у Сіті-боті “Назар” з’явилась функція “Твій депутат”. Відтепер кожен може швидко та легко дізнатись, хто є депутатом за конкретною адресою, а також надасть інформацію про графік та місце його/її прийому, партійність, контактний телефон з посиланням на офіційну сторінку. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міької ради.

Нагадаємо, що сервіс сіті-бот «Назар» працює у Тернополі з грудня 2019 року. Основна функція сервісу – сповіщення мешканців міста щодо планових та аварійних відключень міських комунікацій (вода, світло, газ, опалення тощо) за вказаною адресою. Оскільки сіті-бот поєднаний з системою, у якій працює контакт-центр та всі комунальні служби Тернополя, мешканці отримують найоперативнішу та найактуальнішу інформацію щодо вимкнень міських комунікацій у своїй оселі, причинам вимкнення та строкам поновлення. Також через сіті-бота можна подати заявку щодо відсутності води чи світла в оселі, або якої-небудь аварійної ситуації на вулиці (відкритий люк, обірваний кабель, тощо).

Для використання сервісу необхідно зі свого смартфона, на якому має бути встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil та обрати потрібний месенджер.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Відключитися від централізованого опалення тернополяни зможуть після завершення опалювального періоду

Тернопільська міськрада закупила поштових марок майже на півмільйона. Кому пишуть стільки листів?

Євгенія Цебрій

27 червня після обіду алкоголь у місті не продаватимуть