04.08.2020
#шо_там_у_влади Новини Шапіто

Тернополянам рекомендують залишатися вдома всі вихідні. Керівник ОДА каже, що люди відреагували позитивно

Про додаткову карантинну рекомендацію для жителів Тернопільської області, а саме: залишатися вдома протягом вихідних – з 13:00 суботи до 6:00 понеділка, інформує офіційний сайт президента України. Така інформація з’явилася у публікації від 7 квітня про традиційну селекторну нараду Володимира Зеленського з очільниками обласних державних адміністрацій та міськими головами щодо протидії поширенню коронавірусу. Далі цитуємо повідомлення з сайту президента:

“Насамперед Главу держави цікавила ситуація у Чернівецькій, Тернопільській областях та Києві, де зафіксована найбільша кількість випадків зараження, а також на Миколаївщині – єдиному регіоні, де досі немає лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Голови Чернівецької та Тернопільської ОДА повідомили, що мешканці регіонів позитивно відреагували на додаткову карантинну рекомендацію залишатися вдома протягом вихідних – з 13:00 суботи до 6:00 понеділка.

Фото: https://www.president.gov.ua

Ваш коментар

Схожі пости

За несанкціонований пікет під ОДА, який завдав незручностей тернополянам, нікого не покарали

Євгенія Цебрій

Майже мільярд гривень – на ремонтні роботи в Тернополі. Де вони – дізнаєтесь на Карті ремонтів

Євгенія Цебрій

“Не мовчіть і не терпіть”. Тернополянки принесли взуття на Театральний майдан у знак підтримки жертв домашнього насильства

Євгенія Цебрій