12.05.2021
Новини

Де у Тернополі можна вигулювати собак і як за ними прибирати

За новими правилами карантину, з 6 квітня у парках дозволено гуляти лише власникам собак. Проте і для них є певна відповідальність.

У Тернополі встановлені таблички «Вигул собак заборонено». Їх можна побачити у таких місцях: – Сквер на вул. В. Чорновола, – Сквер ім. Т. Шевченка, – Сквер Кобзаря, – Сквер ім. Митрополита А. Шептицького, – Сквер Миру.

– Не можна вигулювати собак в центральних скверах, наприклад, там де газони, де квіти ростуть, всюди, де є таблички, – кажуть в управлінні ЖКГ Тернопільської міської ради. –  Також необхідно дотримуватись відстані не менше ніж сорока метрів від житлових будинків, дитячих і спортивних майданчиків та об’єктів соціальної сфери.

Нагадуємо,  що відповідно до рішення міської ради від 19.05.2011р. №6/8/20 «Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя» власниками домашніх тварин забороняється вигулювати тварин без повідка та намордника, без наявності одноразового пакета та інвентаря для збору екскрементів тварин.

Державними будівельними нормами України Б.2.2-5:2011 встановлено, що місцем для вигулу тварин також може бути відведена територія житлової забудови, на рекреаційних територіях спільного користування (крім територій пляжів та місць масового відпочинку), у смузі відведення залізничних колій, швидкісних автомагістралей, на пустирях, у лісах, лісопосадках, на територіях, що мало відвідуються, на території санітарно-захисної зони навколо АЗС, а також за межами першого і другого поясу зон санітарної охорони джерел водопостачання.

 

Про нові правила карантину читайте у публікації.

 

Схожі пости

На яких вулицях Тернополя завтра не буде світла (перелік)

Redaktsia

Набивали на нозі м’яч та отримували призи. Як у Тернополі святкували день футболу

У Тернополі з опіками шпиталізували малолітнього, який вилив на себе окріп