25.09.2020
Здоров’я Новини

На Тернопільщині хворих на COVID-19 прийматимуть 18 лікарень

У Міністерстві охорони здоров’я визначили перелік лікарень, які прийматимуть хворих на коронавірус. Всього в Україні визначили 240 таких закладів, 18 з них – на Тернопільщині.
Про це йдеться в повідомленні МОЗ України.

“Визначено перелік лікарень першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

Передбачено 240 медичних закладів на всій території України для госпіталізації для пацієнтів, стан яких погіршується. Вибір цих лікарень є спільною позицією голів обласних державних адміністрацій, МОЗ та НСЗУ. Пріоритетним критерієм вибору визначено безпеку пацієнтів. Госпіталізовані з COVID-19 мають отримувати всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану, а ті пацієнти, які потрапили до лікарні через інші захворювання, не перетинались з інфікованими коронавірусом пацієнтами та безпечно проходили лікування”, – повідомляють у міністерстві.

Там наголошують: перелік лікарень сформований для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується. Пацієнти, які відчувають симптоми COVID-19, не можуть звертатися самостійно до цих закладів охорони здоров’я. Це може загрожувати їхньому здоров’ю. При виявленні симптомів COVID-19 пацієнтам потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю. А при наявності важких симптомів – температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання – дзвонити до 103.

Схожі пости

У Тернополі тимчасово змінено рух тролейбусів

НАРОДЖЕНІ НА МАЙДАНІ: Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» – спецпроект (Відео)

Redaktsia

Мер Тернополя у суді вимагає у громадської активістки 100 тис. грн моральної компенсації

Ірина Небесна