25.06.2021
Новини

За останню добу в Тернопільській області ліквідовано 7 пожеж в природних екосистемах

Пожежно-рятувальні підрозділи залучались до ліквідації пожеж сухої трави в:

  • селі Івашківці Збаразького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,005 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини(13:39).
  • селі Жовнівка Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,01 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини(14:23)
  • селі Тернопіль, вул. Дорошенка, 1 виникла пожежа пенька та сухої трави на відкритій території на площі 0,001 га. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення (15:14)
  • селі Колодно Збаразького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,0055 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини (16:03).
  • в с. Цигани Борщівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,08 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини (17:11)
  • в с. Підгороднє Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,003 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 2-ї державної пожежно-рятувальної частини (18:09)
  • в с. Носів Підгаєцького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 14-ї державної пожежно-рятувальної частини (18:09).

Всього з початку поточного року на Тернопільщині зареєстровано 261 пожежу в природних екосистемах, на площі 240,3 га. Про це повідомило Управління ДСНС України у Тернопільській області

Схожі пости

На Тернопільщині чоловік звинувачує медиків у смерті дружини

Тернопіль – на порозі грандіозного колапсу системи централізованого опалення (фото, відео, інфографіка)

Андрій Вацик

За минулу добу від коронавірусу на Тернопільщині померли 4 людей