15.04.2021
Новини Оперативно

У Монастириському районі офіційно зареєстрували другий випадок коронавірусу на Тернопільщині

На Тернопільщині офіційно зареєстрований другий випадок COVID-19, повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.

В обласному лабораторному центрі МОЗ України додають, що о 20 год. 10 хв. 23.03.2020 року в результаті дослідження методом ПЛР виявлені фрагменти РНК вірусу SARS-CoV-2. Тобто лабораторно підтверджено другий в Тернопільській області випадок COVID-19.

Відомо, що це мешканець Монастириського району. Пацієнт знаходиться в інфекційному віділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Чоловік родом із села Ковалівка, йому 68 років. Стан хворого важкий.

В управлінні ДСНС в Тернопільській області повідомили, що 23 березня у Монастириському районі в селах Швейків та Ковалівка рятувальники провели дезінфікування двох церков та кафе. В місті Монастириська спеціальними розчинами були промиті приміщення та авто швидкої допомоги. Заходи здійснюють з метою запобігання розповсюдженню інфекційних захворювань.

Як повідомляє обласний лабораторний центр, за даними епіданамнезу, обоє чоловіків, що захворіли, перебували на одному похороні в одному населеному пункті.

Захворіли одночасно, що свідчить про одномоментне зараження та наявність спільного джерела інфекції.

ОЛЦ рекомендує людям, що контактували із захворілими, самоізолюватися, повідомити свого лікаря.

Схожі пости

Заробітчани Тернопільщини отримали нарешті змогу не вистоювати годинами в черзі під банком, щоб сплатити візовий збір

На Тернопільщині в 2020 році безробітних на “біржі” стало на 50% більше, ніж торік

Експеримент продовжується: у школі № 3 перенесли навчання на 15 хвилин пізніше

Євгенія Цебрій