21.04.2021
Здоров’я Новини Оперативно

Померла 71-річна жінка з Житомирщини, в якої діагностували коронавірус

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано першу смерть людини, інфікованої коронавірусом

71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним.

Годиною раніше у міністерстві повідомляли, що у жінки діагностували пневмонію, вранці почав падати рівень кисню в крові. Лікарями прийнято рішення підключити її до апарату штучного дихання. Наразі пацієнтка знаходиться у стабільному стані. До Радомишля направлено інфекціоніста, анестезіолога, пульмонолога.

Під наглядом лікарів знаходяться близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала. МОЗ України зазначає, померла жінка знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками. За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних – відповідно 0,3%; для 50-59-річних – 1,3%; для 60-69-річних – 3,4%, для 70-79-річних – 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.

Схожі пости

На Тернопільщині лікарня накупила без тендерів послуг на 0,6 млн грн у… 16-річної доньки медсестри

Афера УКБ: У Тернопільській ОДА не надали документи слідчим у кримінальному провадженні про 40-метрові дороги

Назарій Наджога

Культовий магазин, через який пройшли покоління тернополян, покидає вул. Грушевського