15.08.2020
Новини

В Україні оголосили карантин на три тижні через коронавірус

Через поширення коронавірусу Кабінет міністрів запровадив карантин в Україні з 12 березня по 3 квітня.

“Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Про це повідомила “Українська правда

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні”.

На засіданні Кабінету міністрів прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву.

Одночасно уряд до 1 червня забороняє експорт з України товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Згідно із повідомленням Верховної Ради, карантин передбачає закриття авіасполучення з деякими країнами, закриття навчальних закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття більшої частини КПП — із 219 залишаться 49.

Чи буде карантин у Тернополі, наразі невідомо. У міськраді чекають роз’яснень від уряду.

Схожі пости

На Тернопільщині жінкам у політиці не раді?

Ірина Небесна

На Тернопільщині при отриманні 500 доларів хабара викрили сільського голову

У Монастириському районі 35 інфікованих. Чого бракує лікарні?