09.04.2020
#шо_там_у_влади Новини Політика

В Україні новий Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Що про нього відомо

291 голос “за” віддали народні обранці за кандидатуру Дениса Шмигаля на посаду Прем’єр-міністра України. За півтори до того депутати Верховної Ради України відправили у відставку Олексія Гончарука, який очолював український уряд з 29 серпня 2019 року.

За даними Вікіпедії, Деним Анатолійович Шмигаль народився 15 жовтня 1975 у Львові.  Український науковецьгромадсько-політичний діячКандидат економічних наук (2003). Голова Івано-Франківської ОДА (від 2 серпня 2019 до 5 лютого 2020). Віце-прем’єр-міністр України — міністр розвитку громад і територій (від 4 лютого 2020 по 4 березня 2020 року).

Увечері 4 березня нардепи голосуватимуть також за кандидатури міністрів у новому уряді. Ми продовжуємо стежити за призначеннями та інформувати вас.

Довідково. “За” призначення Дениса Шмигаля проголосував 291 депутат, проти – 59, утрималися – 46, не голосували – 9. “Проти” голосували “ОПЗЖ” та “Європейська солідарність”, фракції “Голос” і “Батьківщина” утримались. Решта (“Слуга народу” та більшість позафракційних депутатів) голосували “за” кандидатуру. Детальніше із голосуванням можна ознайомитися за посиланням.

Ваш коментар

Схожі пости

Тепломережі дали роз’яснення щодо комерційних засобів обліку теплової енергії та проведення розрахунків

Створення Дорожньої карти змін – результати публічної консультації в Байківецькій ОТГ (фото)

1 вересня у парку Шевченка школи та університети покажуть, чим цікаві та що можуть