06.05.2021
Новини

На Чортківщині прокуратура вимагає визнати факт припинення права користування землею вартістю 6 млн. грн.

Чортківською місцевою прокуратурою до районного суду подано заяву в інтересах держави в особі однієї з сільських рад про встановлення  факту припинення права постійного користування земельної ділянки загальною площею 15га вартістю 6 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Тернопільської області

Встановлено, що рішенням сесії Чортківської районної ради від 6 жовтня 1992 року особі передано в постійне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення, площею 15 га, із земель запасу сільської ради Чортківського району для створення селянського (фермерського) господарства.
На підставі вказаного рішення, громадянин отримав державний акт на право постійного користування землею. Площа земельної ділянки, переданої у постійне користування, згідно Державного акту становила 15 га.
І хоча користувач ділянки помер ще у 2014 році, проте сільська рада будучи органом, уповноваженим на виконання функцій держави, жодних дій щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою впродовж тривалого часу не вжила. Оскільки юридичне збереження права постійного користування  земельною ділянкою за особою унеможливлює законне розпорядження цією ділянкою та використання її за призначенням, призводить до недоотримання відповідних доходів до місцевого бюджету, прокуратура звернулась із відповідною заявою до суду.
Чортківським районним  судом відкрито провадження у справі.

Схожі пости

У Тернополі троє підлітків отримали хімічні опіки очей та обличчя

Синоптики обіцяють тернополянам комфортну неділю з вечірнім дощем

У Заліщицькому районі легківка в’їхала у вантажівку. Є постраждалі