30.03.2023
Новини

На Тернопільщині роботодавці шукають бухгалтерів. Зарплата – до 18 тис. грн

Попит на бухгалтерів на ринку праці Тернопільщини існує постійно. Упродовж 2019 року роботодавці області мали потребу в 647 фахівцях цієї професії, а цьогоріч вже подали 65 вакансій для бухгалтерів.

За інформацією відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості на 28 лютого 2020 року є потреба в укомплектуванні більше двох десятків вакансій бухгалтерів. Своїм працівникам роботодавці готові платити від 4723 грн до 18000 грн. Наприклад, одне із ТОВ у Підволочиському районі головному бухгалтеру пропонує зарплату 18,5 тис. грн.

Фахівці цієї професії потрібні у Тернополі, Тернопільському, Борщівському, Кременецькому, Підволочиському, Теребовлянському та Монастириському районах. Якщо Ви бухгалтер за освітою, зареєстровані у службі зайнятості як безробітний і бажаєте підвищити свою кваліфікацію, за спрямуванням служби можна навчатися за напрямами: «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» і «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» в Тернопільському національному економічному університеті та Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ України. Навчання проводиться за груповою формою 1-2,5 місяця. Після завершення – слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Довідка
Зацікавили вказані вакансії? За більш детальною інформацією зверніться до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості: (тел. 23-49-77)

Схожі пости

Трансляція Хресної дороги з митрополитом Василієм (відео)

Що даруватимуть на Валентина тернополяни і що хочуть отримати навзаєм

Юлія Вітюк

Тернополю та двом районам області рекомендують посилити карантинні обмеження

Перейти до панелі інструментів