28.11.2020
Новини Оперативно

На Тернопільщині підприємство хотіло “кинути” державу на 3 млн грн

До Державного бюджету відшкодовано близько 3 млн грн податків, які одне з  підприємств області не сплачувало впродовж двох років.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Тернопільській області в межах кримінального провадження забезпечено повне відшкодування державі збитків на суму близько 3 млн гривень, завданих ухиленням від сплати податків та несвоєчасною їх сплатою, повідомляє пресслужба прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що службова особа підприємства, яке виробляє електричне обладнання, здійснювала безпідставне формування витрат без підтверджуючих документів і заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток.

Внаслідок протиправних дій особи, до Державного бюджету за 2017- 2018 роки не було сплачено близько 3 млн гривень податку на прибуток.

Станом на сьогодні, за результатами досудового розслідування збитки, завдані державі, відшкодовані у повному обсязі, а службова особа підприємства постане перед судом за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

Схожі пости

Не хотіли продати алкоголь: у Кременці п’яний чоловік влаштував бійку на АЗС

Безвісти зниклого 15-річного Віктора Груб’яка знайшли мертвим

Тернополянам перерахують платіжки за опалення та гарячу воду за лютий