05.07.2020
Новини Оперативно

На “Східному” жінка віддала “посланцеві” від сина валізу з півмільйоном гривень

Нерозкритим досі залишається злочин, який стався у Тернополі наприкінці листопада минулого року на “Східному” масиві. Чорною валізою, в якій було майже півмільйона гривень, заволоділи шахрайським способом. 

– Жінка старшого віку винесла валізу, думала, що це посланець від сина, який працює в “Укртелекомі”, – повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол. – Валіза була на коді з великою сумою грошей. Особа, яка її забрала, поки не встановлена особа. Ми над цим працюємо. Добре, що по місті є велика кількість камер спостереження і ми можемо встановлювати злочинців, але наразі цей злочин залишається нерозкритим. 

Пан Богомол додає, що у Тернополі не часто, один-два рази в місяць, але стаються такі злочини як шахрайство за допомогою впливу на потерпілу сторону. 

– Наприклад, повідомляють, що син в поліції і треба дати хабара, – каже він. –  Це стара схема, з якою ми боролися 4 роки тому. У більшості люди знають про неї, але в даному випадку жінка винесла валізу….

Ваш коментар

Схожі пости

До графіку зупинок котелень внесено зміни (новий графік)

За минулу добу поліція склала 14 адмінпротоколів за порушення правил карантину

Начальник міського відділу охорони здоров’я очолить Тернопільську міську лікарню №2